Кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін і Студентське наукове товариство історичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова проводять ХІ Всеукраїнські драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий і освітній дискурс». Дата проведення конференції – 17 березня 2022 р.

Пропонуємо взяти участь у роботі наступних секцій:

Вимоги до оформлення тез

Форма заявки

Правила офомрлення публікації

 

 

Шановні колеги, 10-13 червня 2021 року в Стамбулі (Туреччина) відбудеться регулярна щорічна конференція з досліджень в галузі освіти та соціальних наук (ICRESS). Організатором конференції є Міжнародне товариство досліджень в галузі освіти і науки (ISRES). Після рецензування всі статті англійською мовою будуть опубліковані в Євразійському часописі освітніх і соціальних наук (EPESS) (http://dergipark.gov.tr/epess). Метою конференції є об'єднання науковців, викладачів і студентів з різних країн, обговорення теоретичних та практичних питань у всіх галузях технологій, інженерії та науки. Ваші потенційні, цінні внески в цій галузі будуть оцінені Науковим комітетом, а ті, що будуть репрезентовані (на конференції), також будуть опубліковані.

Ми будемо раді створити атмосферу, де ви зможете поділитися своїм досвідом, досвідом та ресурсами з колегами.

З найкращими побажаннямиОргкомітет ICRESS 

Кафедра етнології та краєзнавства НПУ імені М. П. Драгоманова 27 травня 2021 р. проводить Міжнародну наукову конференцію на тему: «Перший голодомор українського народу 1921-1923 років, організований російським комуністичним режимом» (до 100-річчя вшанування пам’яті жертв трагедії)

Для обговорення пропонується наступна тематика:

 

Радо вітаємо Вас

з появою нового історичного видання,

що дасть Вам можливість

публікувати свої наукові доробки в даній галузі!!!

 

Черговий випуск готується до друку. 

З вимогами до оформленн публікації Ви можете ознайомитися тут. 

   
© CLIOWORLD 2020